Ukryta lokata dla obecnych klientów w mBank

MBank w swojej ofercie posiada szereg produktów pozwalających ulokować pieniądze na stosunkowo korzystny procent. Do wyboru jest konto oszczędnościowe i lokaty na kilka różnych okresów. We wszystkich przypadkach możemy liczyć na 8% lub nawet nieco więcej. Konieczne jest jednak przelanie nowych środków.

Mbank - ukryta lokata dla obecnych klientów 7%

Jeśli jesteś klientem banku to sprawa się komplikuje. Środki, które już masz na koncie możesz ulokować albo w lokacie na 0,5% w skali roku albo na koncie oszczędnościowym o oprocentowaniu maksymalnym 1%. Przy obecnej inflacji taka propozycja, delikatnie mówiąc, nie jest korzystna.

Mbank oferta

Jest jeszcze możliwość skorzystania z promocji Moje Cele. Można uzyskać 8% ale zasady jakie są w tym programie nie przypominają typowej lokaty. Są sposobem na odkładanie drobnych kwot.

Jak się okazuje nie musisz jednak od razu korzystać z lokat w innych bankach. Jest jeszcze opcja ukryta. Podczas próby przelania większej kwoty do innego banku np. w celu założenia tam lokaty pojawia się dodatkowa oferta.

Lokata mbank dla obecnych klientów

Możesz pieniądze, które posiadasz na rachunku w mBanku umieścić na lokacie na 3 miesiące. Oprocentowanie na 7% to nie 8% ale jeśli nie chcesz otwierać kont czy lokat w innych bankach to ta opcja może być właśnie dla Ciebie.

Lokata mbank promocja

Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *