Kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem – Kredyt Gotówkowy – Credit Agricole

Kredyt gotówkowy w banku Credit Agricole charakteryzuje stała stopa oprocentowania. Raty będą takie same przez cały okres, oczywiście przy założeniu, że będą spłacane zgodnie z harmonogramem. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 11,58%. W ramach promocji można pożyczyć do 20 tys. zł na okres od 3 do 60 miesięcy.

Credit Agricole - kredyt gotówkowy

Jest kilka warunków które należy spełniać. Musisz mieć zdolność kredytową. Nie możesz mieć innych zobowiązań wobec banku np. kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego. Wymagane jest posiadanie konta w banku Credit Agricole lub jego założenie, najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu.

Credit Agricole - kredyt promocja

Promocja trwa do 14.01.2023 roku.

Aby otrzymać kredyt należy wypełnić prosty formularz. Następnie odebrać telefon od doradcy.

Zdolność kredytowa jest sprawdzana indywidualnie. Jak podaje bank, decyzja wydawana jest nawet w ciągu 10 minut od momentu złożenia kompletnego wniosku o kredyt.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *