Lokata 8% na nowe środki – VeloBank / Getin Bank

Lokata na nowe środki od VeloBank (dawniej Getin Bank) to atrakcyjna opcja dla osób zainteresowanych ulokowaniem pieniędzy na krótki termin. Można uzyskać oprocentowanie na poziomie 8% w skali roku, decydując się na lokatę 2-miesięczną. Dostępne są też dłuższe terminy gdzie odpowiednio dla lokaty 3-miesięcznej oprocentowanie wynosi 7,5%, a 6-miesięcznej 7%.

Lokata 8% na nowe środki - Getin Bank

Można ulokować od 5000 do 150000 zł.

Aby skorzystać z oferty należy udzielić zgód marketingowych. Możesz je jednak wycofać nawet w trakcie trwania lokaty. Nie utracisz odsetek.

Lokata zgody marketingowe

Lokatę można założyć tylko na nowe środki czyli pieniądze ulokowane przez Ciebie w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu na koniec 1.11.2022 r. Jeśli jesteś klientem banku to zwróć na to szczególną uwagę.

Lokata na nowe środki

W obecnej akcji promocyjnej banku termin na założenie lokaty mija 18.11.2022 r. Nie musisz zakładać dodatkowego rachunku.

Pamiętaj, że lokata po odnowieniu będzie miała znikome oprocentowanie. Nie warto więc jej kontynuować.

Oprocentowanie lokat Getin Bank

Lokatę możesz założyć w oddziale banku lub przez Internet.

Aktualizacja: Bank Getin Bank zmienił nazwę na VeloBank. Odpowiednik omawianej lokaty jest tu.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą lokaty znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *