8% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące – VELO Bank

Velo Bank oferuje promocyjne podwyższenie oprocentowania na EKO (elastyczne konto oszczędnościowe) przez 92 dni. Aby skorzystać z tej oferty, musisz spełnić określone warunki.

Konto oszczędnościowe - VELO Bank

Przede wszystkim, musisz posiadać konto osobiste (indywidualne lub wspólne) oraz indywidualne EKO. Poza tym, musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Wreszcie, w okresie trwania oferty (czyli od 19 listopada 2022 roku do 12 grudnia 2022 roku) musisz wpłacić nowe środki na swoje EKO. 13.10.2022 r to dzień, na który wyliczane jest saldo początkowe. Wpływ odsetek od produktów depozytowych nie wystarczy, aby przystąpić do oferty.

Oferta została przedłużona do 12.01.2023

Oprocentowanie w skali roku wynosi 8% dla kwoty do 400 tys. zł. Uwzględniane są wyłącznie nowe środki. Pozostałe pieniądze będą miały oprocentowanie standardowe czyli 0,05%. Pamiętaj, że gdy okres promocji się zakończy, wszystkie środki znajdujące się na Twoim EKO będą oprocentowane według oprocentowania podstawowego, chyba że skorzystasz z innej oferty. Odsetki otrzymasz na Twoje EKO na koniec ostatniego dnia każdego miesiąca kalendarzowego.

Jeżeli w okresie trwania oferty odwołasz zgody marketingowe, złożysz sprzeciw na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, zamkniesz konto osobiste lub zamienisz indywidualne EKO na wspólne, to stracisz możliwość korzystania z promocyjnego oprocentowania.

Jeśli posiadasz więcej niż jedno indywidualne EKO, oferta obejmie Twoje najstarsze indywidualne EKO.

Są również wprowadzone ograniczenia jeśli korzystałeś z innych promocji oferowanych przez bank.

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, zapoznaj się z jej warunkami i złóż wniosek.


Zobacz materiał w wersji wideo


Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *