200 zł za założenie konta – Konto dla Młodych i Konto za Zero – Bank PKO BP

Bank PKO BP w ramach promocji oferuje konto za zero złotych. Dodatkowo można otrzymać 200 zł do wykorzystania na Allegro.pl. Do wyboru są dwie opcje. Pierwsza to „Konto dla młodych” czyli osób w wieku od 18 do 26 lat. Dla starszych przewidziane jest „Konto za zero”. Obie wersje różnią się tylko nieznacznie od siebie.

Konto za Zero Bank PKO BP

Założenie i prowadzenie konta jest darmowe. Również obsługa karty może być bezpłatna. Należy zapłacić minimum 4 albo 5 razy kartą lub BLIKIEM w ciągu miesiąca. W tym miejscu warto zaznaczyć, że okres rozliczeniowy zaczyna się od dnia, w którym karta była wydana. W przeciwnym razie zostanie pobrana opłata w wysokości 10zł w przypadku „Konta za zero” lub 5zł przy „Koncie dla młodych”.

Zakładając konto w banku PKO BP będziesz miał też darmowe przelewy BLIK, przelewy standardowe w serwisie iPKO oraz aplikacji IKO.

Dla młodych darmowe są również wypłaty z wszystkich bankomatów. Starsi mogą bez opłat korzystać z bankomatów własnych banku oraz przy wypłacie BLIKiem. W pozostałych bankomatach pobrana zostanie opłata w wysokości 10 zł.

Konto dla Młodych i Konto za Zero Bank PKO BP

Aby otrzymać nagrodę w postaci 200 zł należy do 4 grudnia otworzyć konto, zamówić kartę debetową, wyrazić zgody marketingowe i zarejestrować się w promocji. Musisz też zapłacić minimum 5 razy kartą lub blikiem w pierwszym i drugim miesiącu. Bank w tym miejscu wprowadza pewne ograniczenia np. wyklucza transakcje wykonane w kasynach czy punktach lotto. Nie uwzględnia też wpłat Blikiem i wypłat w bankomatach, przelewów na telefon oraz przelewów z karty.

Promocja za założenie konta 200 zł na Allegro

Z promocji nie mogą skorzystać osoby posiadające konto w PKO Banku Polskim w okresie od 1.01.2021 r. do 6.11.2022 r. Ograniczenie nie dotyczy konta Inteligo.

Nagrodą są dwa kody elektroniczne o wartości 100 zł. Będzie je można wykorzystać na Allegro do końca sierpnia 2023 r.

Pula nagród jest ograniczona i łącznie wynosi po 3 tys. na obie wersje kont. Kody zostaną wydane w lutym lub marcu w zależności kiedy założysz konto.

200 zł na Allegro PKO

Pamiętaj, że korzystając z tej opcji nie będziesz mógł skorzystać z innych promocji oferowanych przez bank.

Założenie konta osobistego w banku PKO BP w wielu przypadkach będzie dobrym wyborem. Warunki pozwalające uniknąć opłat są stosunkowo łatwe do spełnienia. Dodatkowy bonus jest konkretny i również łatwo osiągalny.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *