Najlepsze promocje bankowe. Konta bankowe w promocji – grudzień 2022

Lista 8 banków, które oferują premię za otwarcie u nich konta.

promocje bankowe

Konto Direct z Moim ING

Zakładając konto w banku ING możesz otrzymać do 200 zł premii. Warunki jakie należy spełnić zostały podzielone na dwa pakiety. Wymagane jest m.in. wykonanie transakcji bezgotówkowych i zapewnienie wpływów na konto.


Bank Pekao SA

Również 200 zł premii proponuje Bank Pekao SA. Jest wersja dla młodych, starszych i graczy. Za otwarcie konta możesz otrzymać 50 zł, a za spełnienie kilku warunków kolejne 150 zł. W specjalnej ofercie dla graczy można dodatkowo zyskać punkty, które możesz wymienić na nagrody gamingowe o wartości 100 zł.


Citi Handlowy – konto osobiste CitiKonto

Zakładając konto osobiste CitiKonto możesz otrzymać do 300 zł. Warunki jakie należy spełnić to m.in. wykonanie 3 płatności Blikiem na kwotę min. 300 zł, przelanie wynagrodzenia czy wyrażenie zgody na marketing.


Alior Bank – Konto Jakże Osobiste dla Graczy

W Alior Bank decydując się na Konto Jakże Osobiste dla Graczy można otrzymać po 50 zł przez 8 miesięcy. Łącznie daje to kwotę 400 zł.


Santander BP – Konto Jakie Chcę

W banku Santander przewidziano premię do 400 zł w tym 100 zł to eVoucher Sodexo do wykorzystania w popularnych sklepach. Głównym warunkiem jest zapewnienie wpływów na konto. Dodatkowo 100 zł może otrzymać Twoje dziecko jeśli założysz mu konto.


Credit Agricole – Konto dla Ciebie

Credit Agricole przy założeniu konta oferuje aż 555 zł. Jest to jednak opcja dla wytrwałych. Aby zgarnąć pełną kwotę trzeba przez 20 miesięcy systematycznie korzystać z płatności kartą lub Blikiem. Co miesiąc możesz otrzymać do 25 zł.


VeloBank – konto osobiste Velokonto

Jeszcze więcej, bo aż 600 zł oferuje, Bank Velo. Co miesiąc możesz otrzymać 10% zwrotu ( maksymalnie 100 zł ) za zakupy kartą, telefonem lub Blikiem. I tak przez 6 miesięcy.


mBank – eKonto w promocji

Ostatnia propozycja to konto w mBank. Łącznie można otrzymać do 650 zł. W tym 200 zł to bon do Allegro lub Biedronki. Aby zgarnąć pełną kwotę należy m.in. zapisać się do promocji, zapewnić wpływ środków, wykonać transakcję kartą lub Blikiem, założyć konto przez aplikację i założyć konto dla swojego dziecka.


Omówiłem dostępne opcje bez zagłębiania się w szczegóły. Przed założeniem konta koniecznie zapoznaj się z warunkami promocji.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *