Konto Oszczędnościowe Profit – najwyższe oprocentowanie – Bank Millennium

Konto oszczędnościowe w banku Millennium oprocentowane jest na 8% w skali roku. Jest więc na poziomie obecnie najlepiej oprocentowanych lokat. Główną korzyścią jest swoboda wysokości i terminu dokonywania wpłat.

Konto Oszczędnościowe Profit - najwyższe oprocentowanie -Bank Millennium

Podstawowym minusem, podobnie jak w innych bankach, jest czas obowiązywania promocji. Wysokie oprocentowanie będzie naliczane tylko przez 100 dni. Okres liczony jest od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków. Potem zysk będzie minimalny od 1,25% do 2%.

Konto Oszczędnościowe oprocentowanie

Oferta przewiduje limit do 400 tys. zł oraz ograniczenie tylko do nowych środków.
Wymagane jest też posiadanie konta w banku (np. Konto Millennium 360°).

Otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe. Raz w miesiącu można też bezpłatnie wypłacić pieniądze. Kolejne przelewy są płatne i kosztują 9.90 zł. Kapitalizacja odsetek jest na koniec miesiąca kalendarzowego.

Konto Oszczędnościowe Najwyższe oprocentowanie promocja

Oferta jest ważna do 26.11.2022. Po tym terminie warunki mogą się zmienić.

Konto oszczędnościowe w banku Millennium to dobry wybór tylko, jeśli zależy Ci na dostępie do środków. W przeciwnym razie lepiej skorzystać z lokat bankowych.
Z oferty możesz skorzystać wypełniając wniosek.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *