Darmowe pieniądze za założenie konta. Lista 5 banków, które płacą najwięcej – listopad 2022

Poniżej znajduje się lista 5 banków, które płacą za założenie u nich konta. Można zyskać nawet 500 zł o ile spełnisz wszystkie warunki.

Darmowe pieniądze za założenie konta

Mbank za założenie konta oferuje 450 zł. Kwota premii została podzielona na kilka mniejszych i przypisana do konkretnych zadań jakie należy podjąć. 150 zł otrzymasz za założenie konta przez aplikację, 200 zł za założenie konta w raz z kartą oraz 100 zł za założenie konta dla dziecka. Przyznanie bonusów uzależnione jest też od aktywności np. należy zapewnić wpływy min. 1000 zł oraz wykonać min. 8 transakcji kartą lub BLIKiem.

Pieniądze za założenie konta mBank

Bank Credit Agricole oferuje do 555 zł premii. 55 zł z tej kwoty jest łatwo osiągalne. Należy nowo założone konto zasilić wpłatą w wysokości 300 zł. Dodatkowe 500 zł można zgarnąć płacąc minimum 10 razy w miesiącu kartą, telefonem, zegarkiem lub Blikiem. Zwracane jest 3% wartości płatności, maksymalnie do 25 zł miesięcznie i tak przez 20 miesięcy.

Pieniądze za założenie konta Credit Agricole

W Santander Bank można uzyskać do 500 zł premii po spełnieniu warunków. Omówiłem je szczegółowo w osobnym materiale. Możesz otrzymać 300 zł jeśli zapewnisz 1000 zł wpływu na konto, zapłacisz kartą i będziesz logował się w aplikacji banku. Kolejne 100 zł to eVoucher Sodexo. Zapłacisz nim np. na Allegro czy w Biedronce. Aby go otrzymać należy przez 5 miesięcy wykonywać po 3 przelewy miesięcznie. Kolejne 100 zł może otrzymać Twoje dziecko jeśli założysz mu konto.

Pieniądze za założenie konta Santander Bank

Alior Bank proponuje 400 zł premii za założenie konta z kartą i spełnienie warunków. Wypłacane będzie po 50 zł przez 8 miesięcy. Należy wykonać płatność kartą oraz zalogować się do aplikacji mobilnej. Opcja jest szczególnie atrakcyjna dla osób poniżej 26 roku życia dla których konto jest prowadzone bez opłat. Pozostali muszą zapewnić 1500 zł jednorazowego wpływu miesięcznie. Należy też wybrać 2 korzyści np. darmowe wypłaty z bankomatów.

Pieniądze za założenie konta Alior Bank

Za otwarcie konta i aktywne korzystanie można zyskać 350 zł. Taką promocję znajdziesz w banku BNP Paribas. Nagrody są przydzielane etapami. Za założenie konta i nadanie PINu do karty możesz otrzymać 50 zł, następnie 150 zł za 5 transakcji Blikiem i otrzymane przelewy na kwotę min. 250 zł. Kolejne 150 zł wymaga wykonania przelewu na 50 zł oraz 10 transakcji kartą.

Pieniądze za założenie konta BNP Paribas

W zestawieniu wypunktowałem skrótowo tylko najważniejsze aspekty związane z dostępnymi bonusami. Szczegóły promocji są opisane na stronach poszczególnych banków.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *