„Black okazja” – do zgarnięcia 500 zł + 2 bilety do kina za założenie konta bankowego – BNP Paribas

Dla nowych klientów bank BNP Paribas uruchomił atrakcyjną promocję pod nazwą „Black okazja”. Za otwarcie konta można otrzymać 500 zł oraz 60 zł na bilety do kina. Jest jednak kilka niuansów, które należy brać pod uwagę.

500 zł za założenie konta bankowego

Promocja jest już nieaktualna. Limit został wyczerpany. Najnowsze oferty znajdziesz w kategorii konta osobiste.

Cały proces przyznawania nagród jest podzielony na etapy i rozłożony w czasie. Wykonanie poszczególnych zadań zajmie trzy miesiące, a pieniądze za ostatni poziom pojawią się dopiero w marcu 2023 r.

Na początku, za samo założenie konta oraz nadanie PINu do Karty można otrzymać 2 bilety do kina o wartości 60 zł. Jeżeli w grudniu wykonasz transakcje kartą na kwotę minimum 300 zł i zapewnisz 1000 zł wpływów na konto to otrzymasz 200 zł. Podobne działania musisz też podjąć w styczniu i lutym. Łącznie można otrzymać 500 zł przelewem na konto osobiste.

Black okazja - promocja - bank BNP Paribas

Jak widać zadania nie są zbyt wymagające. Dodatkowo prowadzenie konta i wypłaty z niektórych bankomatów są darmowe. Opłata za podstawową kartę nie jest pobierana od osób poniżej 26 roku życia, a dla pozostałych wynosi tylko 5 zł miesięcznie. Można jej jednak uniknąć wykonując 3 transakcje. Szczegóły znajdziesz na stronie banku.

Konto bankowe w promocji bank BNP Paribas

Główną wadą tej promocji jest ograniczona do 2000 liczba rejestracji. Mogą z niej skorzystać tylko osoby, które zmieszczą się w tym limicie. Opcja jest dostępna tylko dla klientów, które nie miały konta w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *