Pożyczka Internetowa z niskim RRSO – Alior Bank

Pożyczka gotówkowa od Alior Bank to jedna z tańszych opcji na pozyskanie dodatkowych środków. RRSO wynosi jedynie 9,04%. Pożyczyć można maksymalnie do 200 tys. zł na okres od 3 miesięcy do 10 lat.

Pożyczka Internetowa z niskim RRSO 9,04%. Pożyczka przez internet, przelew na konto - Alior Bank

Przy kwocie powyżej 70 tys. zł bank wymaga dodatkowego ubezpieczenia od utraty pracy i NNW. Szczegóły są dokładnie opisane. Warto się z nimi zapoznać i wiedzieć w jakich okolicznościach należy nam się świadczenie. Z tej opcji nie mogą skorzystać osoby powyżej 70 roku życia.

Ubezpieczenie pożyczki

Oferta jest skierowana tylko do osób które do 5.09.2022 nie posiadały pożyczki lub kredytu w Alior Banku. Można z niej skorzystać wyłącznie przez Internet. Link znajdziesz w opisie.

Na stronie banku dostępny jest prosty kalkulator, który pokazuje szacunkową wysokość raty w zależności jaką kwotę i przedział czasowy wybierzemy. Np. dla 60 tys. na 10 lat szacunkowa rata wyniesie 750 zł, dla 10 tys. na 2 lata wyniesie około 455 zł.

Kalkulator - pożyczka, wysokość raty

Oprocentowanie pożyczki jest zmienne. Prowizja wynosi 0 zł.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *