Konto osobiste „Jakie Chcę” z premią – Santander Bank

Bank Santander proponuje konto osobiste z pakietem korzyści. Można zyskać do 300 zł po spełnieniu stosunkowo prostych warunków.

Konto osobiste „Jakie Chcę” z premią Santander Bank

Pierwsze 100 zł otrzymasz gdy złożysz wniosek o konto, kartę debetową, usługi Santander online oraz wyrazisz wszystkie wymagane zgody. Na podpisanie umowy masz czas do 10 grudnia 2022 r.
W grudniu musisz jeszcze zapłacić jedną płatność na kwotę minimum 10 zł i chociaż raz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Jeśli spełniłeś powyższe warunki to w drugiej turze możesz otrzymać 200 zł. Od pierwszego stycznia do 31 marca 2023 roku musisz zapewnić minimum 1000 zł wpływu na konto, zapłacić raz kartą debetową na kwotę co najmniej 10 zł i zalogować się co najmniej 2 razy do aplikacji Santander mobile.

Konto osobiste z premią 300 zł

Dodatkowo można otrzymać eVoucher Sodexo o wartości 100 zł do wykorzystania np. na Allegro, Pyszne.pl czy w Empiku. Warunki dotyczące założenia konta i podpisania umowy są takie same jak wcześniej. Aby otrzymać bonus musisz wykonać co miesiąc od grudnia do kwietnia po minimum 3 przelewy na rachunek obcy. Mogą to być np. opłaty za media, przelewy do ZUSu czy Urzędu Skarbowego. Pamiętaj aby zgłosić swój udział.

Promocja trwa do końca listopada 2022 roku. Możesz wziąć w niej udział jeśli jesteś osobą fizyczną, masz ukończone 18 lat, mieszkasz w Polsce i masz polskie obywatelstwo. Oferta skierowana jest do nowych klientów nieposiadających konta w Santander Banku.


Konto jest darmowe dla osób poniżej 26 roku życia. Pozostałe osoby, aby nie mieć opłat muszą zapewnić wpływy co najmniej 500 zł na miesiąc (np. wypłata) i przynajmniej raz w miesiącu zapłacić Blikiem lub kartą.

Opłata za kartę wynosi 8 zł. Aby nie płacić osoby powyżej 26 roku życia muszą spełniać te same warunki jak przy opłacie za konto. Jeśli masz mniej niż 26 lat wystarczy, że przynajmniej raz w miesiącu zapłacisz Blikiem lub kartą.

Za przelewy natychmiastowe i zwykłe w internecie oraz za zlecenia stałe i polecenia zapłaty nie jest pobierana opłata.

Konto bankowe

Osoby poniżej 26 roku życia mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów. Starsi nie zapłacą przy wypłatach ze wszystkich bankomatów BLIKIEM oraz wypłatach i wpłatach z bankomatów Santander. Można ewentualnie wykupić za 7 zł miesięcznie pakiet bankomatowy.


Jeśli dysponujesz oszczędnościami lub zamierzasz je gromadzić to do dyspozycji możesz mieć konto oszczędnościowe Max. Oprocentowanie wynosi 7% w skali roku dla nowych pieniędzy do kwoty 300 tys. zł. Możesz wpłacać i wypłacać środki bez utraty odsetek. Co ważne kapitalizacja jest co miesiąc więc szybko zobaczysz zysk na swoim koncie. Pamiętaj jednak, że korzystne oprocentowanie będzie obowiązywało do 31 stycznia 2023 roku. Potem może, ale nie musi być przedłużone. Oferta obejmuje tylko nowe środki.

Konto oszczędnościowe Max 7%

Dodatkowo możesz wziąć udział w loterii w której do wygrania jest 100 000 zł. Możesz też obniżyć swoje rachunki nawet o 25 zł miesięcznie, czyli o 300 zł rocznie.

Konto osobiste bonusy

Konto założysz wygodnie bez wychodzenia z domu. Najpierw wypełnij wniosek o otwarcie konta, a następnie podpisz umowę którą dostarczy Ci kurier.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *