Najtańsze konto firmowe? Konto Firmowe Godne Polecenia od Santander Bank

Konto Firmowe Godne Polecenia od Santander Bank często wskazywane jest jako najlepsze konto dla firm. Wyróżnia je brak opłat za wiele kluczowych usług oraz 1400 zł premii. Obecnie to już 3 edycja promocji. Sprawdźmy szczegóły oferty.

Najtańsze konto firmowe od Santander Bank

Premia została podzielona na dwie części. W obu przypadkach należy spełnić konkretne wymagania. Możesz otrzymać do 900 zł zwrotu za transakcje kartą płatniczą. Musisz z niej jednak często korzystać ponieważ tylko 3% środków z Twoich transakcji będzie z powrotem wracać na konto. Po przeliczeniu, miesięcznie, trzeba wykonać płatności na kwotę 5000 zł. I tak przez pół roku ponieważ jest ustalony maksymalny limit miesięczny  150 zł. Dodatkowo wymagana jest zgoda na marketing oraz musisz wykonać raz w miesiącu przelew do ZUSu (minimum 200 zł).

Santander konto firmowe - premia

Dodatkowe 500 zł możesz otrzymać za podpisanie umowy o kredyt, leasing lub pożyczkę leasingową. Jak widać wysokość premii jest bardziej chwytem marketingowym niż realnym zyskiem.

Przejdźmy zatem do opłat. Konto Firmowe Godne Polecenia jako jedne z nielicznych oferuje bezterminowo darmowe prowadzenie konta oraz niektóre przelewy. Po wyrażeniu zgód marketingowych bezpłatne ma być też używanie pierwszej karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Konto firmowe bez opłat

Bank zastrzega sobie prawo wypowiedzenia warunków promocji jeśli np. masz już konto firmowe w innym banku, dochody przekroczą 10 mln zł., wypowiesz Umowę Bankowości Elektronicznej Mini Firma lub konta firmowego.

Co istotne można mieć tylko jedno konto na promocyjnych warunkach. Oferta jest aktualna do 30 listopada 2022. Po tym terminie warto sprawdzić czy nie została przedłużona.

Konto założysz wygodnie bez wychodzenia z domu.


Zobacz materiał w wersji wideo

Powyższe informacje są aktualne w dniu publikacji artykułu. Na stronie z ofertą znajdziesz wszystkie informacje.

Prezentowana treść jest wyłącznie edukacyjno-informacyjna i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia są prywatnymi opiniami. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *